• +90 212 640 9825

Hakkımızda

amazing layouts

Hakkımızda

Dünya'nın en büyük kahve markası Douwe Egberts’ in 1999 yılından beri distribütörlüğünü bünyesinde bulunduran şirketimiz Elverdi Kahve, uzmanlaşmış kadrosu ve Türkiye genelinde bulunan bayileri ile yiyecek içecek sektörüne hizmet vermekte, kahve severlere dünyanın en kaliteli kahvelerini sunmaktadır.

Cafitesse kahve teknolojisi ile Makine, Ürün ve Teknik Servis üçgeni içerisinde hizmet veren Elverdi Kahve; Türkiye çapında HoReCa kanalının, ofis ve iş merkezlerinin kahve ile ilgili operasyonel ihtiyaçlarını temin etmekte, müşterilerimizin yüksek yoğunluklu kahve operasyonlarını onlar adına yönetmektedir.

Elverdi Kahve yüksek sirkülasyonlu operasyonlardan butik espresso konseptleri ve lüks çay markası olan Tea Forte ile sektöre geniş bir yelpazede ürün ve hizmet çeşitliliği de sunabilmektedir.

Douwe Egberts kahveleri içilen her mekanda, bütün kahve severlere mükemmel bir kahve deneyimi yaşatmak ve bununla beraber iş ortaklarımıza operasyonlarında kolaylık, zaman tasarrufu ve kalite gibi unsurları öngörülebilir maliyet ve standartlara ulaştıracak sistemleri sağlamak Elverdi Kahve'nin nihai görevi ve her zaman hedefidir.

DOUWE EGBERTS KAHVE SERVİSİNİZİ MÜKEMMELLEŞTİRİR..

amazing layouts

Büyük Miras - Douwe Egberts

1753’te Egbert Douwes ve karısı Akke Thysses küçük dükkanlarında,’De Witte Os’(Beyaz Öküz), Joure,Hollanda’da, kahve,çay ve tütün satmaya başladı. Egbert Douwes 1780 YILINDA işe katılan oğlu Douwe Egberts adı altında,ulusal ve uluslararası tanınan şirketin kurucusudur. Küçük dükkanında Egbert Douwes sadece yerli kasabalılara satış yaparken, Douwe Egberts’in başka yerlerdeki dükkanlara mal temin etmesi ile bölgesel ün yapmaya başlamıştır. Douwe Egberts 1919’da Utrecht’teki yeni üretim tesislerine taşınarak yerelden ulusal marka olma aşamasını tamamlamıştır.

1978’de Douwe Egberts, küresel gıda ve içecek devi Sara Lee tarafından satın alındı ve şirket yeni pazarlara girdi. Inovasyon ve Ar-Ge ile işleri geliştirdi. 1998 yılına gelindiğinde marka sınırları Brezilya’ya ya kadar genişledi. Aynı zamanda, Cafitesse likit kahve sistemlerinin ofisler, sağlık kurumları, oteller ve diğer kamu kurumlarında daha da popüler olmasıyla, Ev dışı kullanım işi 1990’larda hızlı bir şekilde genişledi ve Douwe Egberts’in dünyanın en büyük kahve şirketi olmasının temellerini kurdu.

2011’de uluslararası kahve ve çay bölümünün Sara Lee şirketinden ayrılmasına karar verildi ve Haziran 2012’de geçmiş ile gelecek arasında bağları oluşturan yeni bir isimle, yeni bir şirket, NYSE; Euronext’te yerini aldı- D.E MASTER BLENDERS 1753.

7 mayıs 2014 tarihinde dünya kahve tarihinde ki en belirleyici ve heyecan verici bir an gerçekleşmiştir. Douwe Egberts diğer bir dünyaca ünlü JACOBS kahve markasını bünyesine katarak küresel kahve pazarında dünyanın en büyük şirketi ünvanını almaya hak kazanmıştır. Global birçok kahve markasını bünyesinde bulunduran yeni şirketimiz "JDE" ( JACOBS DOUWE EGBERTS ) zengin geçmişi ile beraber ikonik markalarını yenilikçi teknolojileri ile birleştirerek dünya kahve piyasasındaki liderliğini perçinlemek istemektedir.

amazing layouts

MÜŞTERİ ODAKLI YAKLAŞIM

Kahve Servisi müşteri odaklıdır. Aynı müşteri kategorisi içerisinde bile ihtiyaçlar ve gereksinimler farklı olabilir. Müşterilerimizin kendileri için en uygun kahve servisi çözümünü bulmak için, nitelikli satış temsilcilerimiz ilk olarak ihtiyaçların ve gereksinimlerin derin bir analizini yaparlar. Üstün nitelikli teknik servis ekibimiz ekipmanların kurulumunu yaptıktan sonra, sadece kurulum sırasında değil, satış sonrası desteklemelerde de 7/24 müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözetiriz.

amazing layouts

Profesyonellik

Sizin en iyi fincan kahveyi sunabilmeniz bizim yegane amacımız olduğu için, kahveyi ele almanın, demlemenin ve sunmanın tüm aşamalarında ilgili personelini eğitimli tutmaya ve operasyonun her anını kontrol etmeye kendimizi adamış hissediyoruz.