• +90 212 640 9825

HoReCa

amazing layouts

Oteller

Tatmin edici beklentiler
Mükemmel kahve sık sık kaliteli bir otelin işareti olarak görülür. Müşterileriniz için sadece en iyinin yeterince iyi olduğu durumda, onların en üst beklentilerini tatmin etmek için her zaman Douwe Egberts Kahve ve Çaylarına güvenebilirsiniz.
Doğru Makine, Doğru yer
Büyük bir oteller zincirinden küçücük bir oda kahvaltı oteline kadar operasyonunuzun boyutu ne olursa olsun, her oda, toplantı odası, restaurant, bar ve lobi alalnları için uygun bir çözümümüz vardır. Douwe Egberts ile onları her zaman daha fazlası ile tatmin edecek sizlere tekrar geri döndürecek olan lezzetli sıcak içeceklere müşterileriniz her an ulaşabilir.
Standartları karşılama
Douwe Egberts kahve makinaları kullanımı kolay ve temizliği bir o kadar da basit ve hızlıdır. Tam verim esası ile tasarlanan sistemlerimiz, zamanınızdan ve vaktinizden tasarruf etmek üzere dizayn edilmiş, aynı zamanda sıkı ve zorunlu hijyen standartlarınızı karşılamak için çok az bakım gerektirir.

Cafe,Bar,Restaurant

Uzmanlar için
Douwe Egberts kahve makinaları ve en iyi kahve ile müşterilerinizi her zaman şımartabilirsiniz. Yüksek kalite ürünler ve son teknoloji, kahvenin her zaman mükemmel olmasını garanti eder. Böylece en sadık müşterilerinizde bile sürekli olarak iyi bir izlenim bırakırsınız.
Destek servisi
Bizim profesyonel kahve makinelerimiz yoğun kullanıma mükemmel uyumludur.Fakat nadiren de olsa biraz desteğe ihtiyacınız olacaktır. Müşterilerinize sorunsuz bir şekilde lezzetli kahve sunmanızı devam ettirmek üzere, Douwe Egberts servis paketiyle size yardım etmekten memnuniyet duyar.

İŞYERLERİ:

İyi bir kahve çalışanlar ve müşteriler tarafından hemen fark edilir. Size her türlü kahvemizde en iyi kaliteyi garanti ediyoruz.
Değer Katmak
Herkes iyi bir fincan kahveyi hakeder. Bu onlara değer verildiğini gösterir ve hakedilen molaya zevk katar. Çalışanlarınıza mükemmel kahveye erişim imkanı vermeniz sizin iyi bir işveren olduğunuzu gösterir ve çalışanlarınızın da performanslarını maksimize eder.
Her iş için
Her iş kendine özgüdür. İşiniz ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun, Douwe Egberts, her türlü ihtiyacı karşılayan çözümleri SİZLER İÇİN geliştirmiştir. Aynı zamanda sizlerin yapacak yeterince işiniz olduğunu bildiğimiz için, tüm kahve makinalarımızın kullanımı kolaydır ve çok az bakım gerektirecek şekilde dizayn edilmiştir.