• +90 212 640 9825

Profesyonel Çözümler

amazing layouts

Cafitesse

Cafitesse ( Likid Kahve Teknolojisi )
Cafitesse kahve hazırlamayı mükemmelleştirir. Her fincanda en üstün kalite tadı, aromayı ve tazeliği garanti eder. Cafitesse’nin eşsizliği müşteriye mükemmel kalitede kahve sunabilirken aynı zamanda kullanıcıya büyük bir kullanım kolaylığı ve yöneticilere harika ve karlı bir iş teklifi sunar. Cafitesse her hedef gurubu için büyük bir avantaj buketini eşsiz bir kahve sisteminde birleştirir.
Cafitesse’nin muhteşem tadı:
Cafitesse’de kendinizi 260 yıllık kahve uzmanlığıyla karşılanmış bulacaksınız. Eşsiz likit teknolojisi ve taze kalan paketleme sistemiyle, Cafitesse sürekli olarak mükemmel bir kahve sunar. Cafitesse’nin sunduğu dikkatlice üretilmiş değişik ürün seçenekleri farklı tat tercihine uyum sağlamaktadır.
Cafitesse’nin kullanım kolaylığı:
Tek bir tuş basımında size mükemmel kahveyi garanti eder. Akıllı ve basit tasarımının ve birinci sınıf servisinin birleşimiyle, Cafitesse size maksimum çalışma zamanı sunar. Küçük fakat muazzam içeriği sayesinde, yeniden dolumu önden yükleme bağlantısıyla hızlıca ve kolayca yapılır. Temizlik aynı şekilde çabuk ve kolaydır.
Cafitesse’nin büyük deneyimi:
Harika bir kahve tatmin edici bir içecekten çok daha fazlasıdır. Tat, aroma estetik ve ambiyansı kucaklayan bir deneyimdir. Cafitesse kendi mükemmel kahve deneyiminizi yaratmak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi içeren tam bir paket sunar. Zekice tasarlanan, kullanımı kolay makineler ve aromatik kahveleri size eşsiz bir deneyim vaat eder.
Cafitesse’nin muhteşem iş algısı:
Cafitesse, kusursuz bir ağırlama için ihtiyaç duyacağınız her şeyi içeren eşsiz bir paket sunar. Saatte 1800 fincan kahve ikramını mümkün kılarak mükemmel kaliteyi aynı derece mükemmel içerik ve hız ile birleştirir. Bununla birlikte operasyon masraflarını, israf ve zayiatı minimuma indirir. Kaç kişiye kahve servis ihtiyacınız olursa olsun, onların tercihleri ne olursa olsun, ya da ne kadar yeriniz olursa olsun, size ve müşterilerinize uygun bir Cafitesse çözümü vardır.

amazing layouts

Espresso Konsepti

Mükemmel bir espresso ilk damlasından son damlasına kadar tam bir kahve deneyimidir. Douwe Egberts Master Blenders 262 yıllık tecrübesi ile mükemmel espresso sanatını bilir ve istediğiniz her an sizin zevkinize uygun konseptler geliştirebilir.

Lezzetli Kahve
Douwe Egberts eşi ve benzeri bulunmayan bir şekilde tüm duygularınızı tatmin edecek tam bir espresso deneyimi sunar. Harika kalitede aromatik kahve ile başlayıp biten bir deneyim.
UTZ Sertifikalandırma
Müşterilerimize eşi ve benzeri olmayan bir espresso deneyimi sunarak mükemmel kahveyşi yaratmalarına yardımcı olmak istiyoruz. Mükemmel kalite kahve ile başlayan ve biten bir deneyim ve mükemmelden kastımız herkes için mükemmelliktir. Bu yüzden, sorumlu kaynaklara ilişkin çabamızı gösteren her bir D.E. espresso kahveleri sosyal sorumluluğumuza atfederek UTZ sertifikalıdır.
DE Espresso
Kahve tecrübenizi kışkırtıcı, özel, yumuşak ya da dengeli nasıl tercih ederseniz edin, bizim usta harmancılarımız sizi memnun edecek mükemmel harmana ve bilgiye sahiptirler. Hepsi mükemmel uygunluk ve tadı garanti eden %100 UTZ sertifikalı yüksek kalite Arabica kahve çekirdeklerinden elde edilmektedir.
Piazza D’Oro ( Premium Espresso )
Piazza D’Oro en yüksek kalite espresso çekirdeklerini simgeler. Belirgin karışım çeşitliliğinden yenilikçi paketleme tasarımı, sorumlu kaynağı bilinen kahve kullanımı ve optimal müşteri desteğine kadar, Piazza D’Oro size ve müşterilerinize gerçekten fantastik ve yüksek kalite espresso deneyimi sunar.
Gerçek espresso deneyimine taze bir bakış
Her yudumunuzda size gerçek bir espresso deneyimi sunarak, en üst kaliteyi garanti etmek ve Premium kahvelerimizin tüm çeşitlerinde bunu devam ettirmek için sürekli olarak değerlendirmelerde bulunarak, Piazza D’Oro dünyanın her yerinden en üst kalite Arabica ve Robusta kahve çekirdeklerini kullanır.
İstikrarlı Fevkalade karışımlar
Piazza D’Oro Espresso kahve çekirdekleri, herbiri ayrı karaktere sahip olmalarıyla birlikte istikrarlı bir şekilde olağanüstü kalitede harmanlanmış ve kavrulmuştur. Zengin ve tam gövdeli kahvelerimiz dikkatli bir şekilde harmanlanır ve farklı yörelerden gelen lezzet farklarını ortaya çıkarmak için yavaş kavrulan bu çekirdekler mükemmel krema tabakasını oluşturur.

amazing layouts

Tea Forte

Dışarıda çay içmek günümüzde daha popüler olmaktadır;
Sıradışı Çaylar, Eşsiz deneyim!
Tea Forte dünyadaki sadece en iyi kalite çay yapraklarını sunmaktan gurur duyar. Müşterilerinize Tea Forte deneyimini sunun ve onların bizim enfes çaylarımızın saf tadı ve güzelliğiyle mest olmalarını izleyin.
Tea Forte sadece üst düzey servis sunumu için dizayn edilmiştir.
English Breakfast
Malt ve derin tonlardan oluşan konsantre karakterli güçlü ve keskin bir fincanın biraz süt ve şekeri sıcak karşılaması. Tatmin edici ve lezzetli olan bu çay gün boyunca keyfine varılabilecek harika bir lezzete sahiptir.
Earl Grey
İtalyan bergamot aromasıyla keskin Assam yapraklarının senfonisidir. Bu klasik çay harmanımız Earl Grey tadının nasıl olması gerektiğini tanımlayacak şekilde dikkatlice üretilir. Cesur tadıyla derin bir aromaya sahiptir.
White Ginger Pear
En nadir beyaz Pai Mu Tan Çayı bahar başında “chaicha” denilen özel çaylardan toplanır. Hassas ve lezzetli bir demleme için, taze sulu armut’un tatlı lezzeti ile zencefilin mükemmel harmanıdır.
African Solstice
Kafeinsiz, güçlü bir antioksidan olan rooibos bitkisinin ve Güney Afrika ruhunun tanecikler, filizler ve bir tutam tatlı vanilya ile harmanlanmasıdır. Yumuşak ve lezzetli bir içimi vardır.
Sencha
En üst kalite yeşil çay bahar başında hasat edilir. Rahatlatıcı tadı, taze yeşil bitkisel ve canlı lezzet tonlarıyla harika bir fincan elde etmek için buharlanır.
Jasmine Green
Nadir ve olağanüstü Yin Hao yeşil çayı keyif verici kokulu yasemin filizleriyle birleştirilmiştir. Çayın kokusu, muhteşem tatlı bir aroma’ya sahip enfes bir fincanı meydana getiren günlerce süren titiz bir işlemdir.
Chamomile Citron Limon otu ve nane kokusuyla dengelenen altın sarısı Mısır papatyası filizleri ve kuşburnunun dinlendirici ve gençleştirici antioksidan bir harmanıdır.
Blueberry Merlot Sulu ve yazın tatlı olan yaban mersinlerinin derin tadının mükemmel bir fincana ulaşmak için bir tutam adaçayı ile harmanıdır. Tirbuşon gerektirmez. Sofistike ve mükemmel aromalı bir çaydır.

amazing layouts

Şimdi L’OR Espresso Kapsüllerimizi Keşfedin


DE L’OR ESPRESSO KAPSÜLLER:
L’OR RISTRETTO ESPRESSO
L’OR FORZA ESPRESSO
L’OR ESTREMO LUNGO
L’OR DECAFFEINATED LUNGO

Douwe Egberts'in özenle seçilmiş arabica çekirdeklerinden elde ettiği L’OR ESPRESSO KAPSÜL kahvelerimiz 4 çeşidi ile sizlere sunulmaktadır.
Douwe Egberts titizliği ve uzmanlığı ile yaratılan kapsül kahvelerimiz "NESPRESSO"® kahve makineleri ile kullanıma uygundur.

amazing layouts

DE Filtre Kahve

262 yıllık kahve kavurma deneyimi ile Douwe Egberts mükemmel bir fincan kahve hakkında tüm birikime sahiptir. Taze, aromatik bir fincan kahve vakti geldiğinde, Douwe Egberts’in taze demlenmiş harmanları sizleri her an memnun etmek üzere servise hazırdır. Özel olarak hazırlanmış bu harmanlar, her fincanda tam ve yoğun aroma keyfini garanti eder.

DE Intense 250 gr
Koyu kavrulmuş ,Aromatik kıvamlı,%100 Arabica toz filtre kahve
DE Gold Stick
Douwe Egberts'in mükemmel içimli gerçek hazir kahve keyfi, mükemmel bir biçimde dizayn edilmis satis kutusu içerisinde 200 adet (1,5 Gr) hazir kahve.
DE Decaf Stick
Douwe Egberts'in mükemmel içimli gerçek hazir kahve keyfi, mükemmel bir biçimde dizayn edilmis satis kutusu içerisinde 200 adet (1,5 Gr) hazir kahve.


DE One Cup Filter
Kolombiya'nın zengin ve aromatik lezzetiyle harmanlanmış,taze çekilmiş filtre kahve hazırlamanın hızlı ve kolay yoludur.

DE Senseo Regular
Senseo konseptinin ürünü olan orta derecede kavrulmus ped kahvedir. Satış kutusu içerisinde 50 adet ped kahve bulunmaktadır.DE Cacao Blue
Gerçek bir sıcak çikolatanın tadına varmak isteyenlere...